Hueppe

Flexi koupelny

SortimentHueppe

www.hueppe.com

Huppe německý výrobce sprchových koutů a vaniček, působící na trhu sprchového vybavení již přes 120 let.

Jeho hlavním mottem je „Shower and soul“. Huppe věří, že sprchy jsou zcela výjimečným místem, místo kam se lidé mohou skrýt, aby získali odstup od všedního dne a načerpali nové síly, kde se může jejich duše i tělo uvolnit a osvěžit. Jméno Hüppe je odjakživa spojováno s kvalitou, funkčností a spolehlivostí. Navíc huppe nabízí velkou variabilitu výrobků, atypická výroba na zakázku je pro ně samozřejmostí a to bez velkých příplatků.V nabídce je široký výběr dekorů skla, vždy s volitelnou možností antiplaque povrchové úpravy, která zajišťuje lepší údržbu a čistění skla, na výběr máte i materiály kovových částí, vše dle konrétní designové série, kterou si vyberete.

V rámci výrobních procesů zpracovávájí téměř výhradně přírodní suroviny jako je sklo a hliník, které lze plně recyklovat. Odpady vznikající při výrobě jsou bez ohledu na jeho druh tříděny a recyklovány. Kromě toho se snaží průběžně minimalizovat spotřebu zdrojů jako je energie, pohonné hmoty a papír. Snaží se vždy zavádět takové nejnovější výrobní technologie, které nám umožní vyrábět s ještě nižšími emisemi a šetrněji k životnímu prostředí.S Huppe k harmonii těla I duše.


FG_DA_SBRL_4E_FSTE__000_web.jpgFG_DA_REFR_4E_FSTS__000_web.jpgFG_DA_MVRL_4E_GT2SW_000_web.jpgDesign_Elegance_Coverprofil_weiss_web.jpgFG_DA_MDTG_4E_WALKN_000_web.jpgFG_DA_AURA_4E_GTE___000_web.jpgFG_DA_SPRL_4E_STNNT_000_web.jpgFG_DA_SPRL_4E_FSTNSW001_web.jpgFG_DA_SPRL_4E_STNNT_004_web.jpgFG_DA_SPRL_4E_STSWK_000_web.jpgZpět do kategorie sortimentu