Flexi s.r.o. - Vizualizace, návrhy a realizace pro interiéry, koupelny, dlažby a obklady

Flexi koupelny

Vizualizace

K čemu slouží?

 1. Řeší otázky dispoziční:
  (Vejde se mi do koupelny pračka? Kam ji umístit? Mohu použít otvírací sprchový kout místo posunovacích dveří? Zbyde místo pro úložný prostor apod.)
 2. Řeší otázky estetické:
  (Jak nakombinovat barvy obkladů? Bude na mě zvolená kombinace působit příjemně v rámci prostoru, jeho velikosti, členitosti, množství světla přirozeného a umělého, bude potřeba doplnit samotný prostor dalším, třeba bodovým světlem? Bude dekor nábytku ladit se stávajícím dekorem dveří apod.)
 3. Řeší podklady pro realizaci:
  - 3D program Visoft umožňuje vykreslit (vyrenderovat) jednotlivé náhledy místnosti ve fotorealistické kvalitě, samotný program má obsáhlou databázi obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů, doplňků a dekorací. Přesnou představu tak získáte nejenom Vy, ale také realizační firma, která vysněnou koupelnu promění ve skutečnost. Pro hladký průběh realizace od nás firma obdrží po společné konzultaci i přesné kladečské plány a technické nákresy zařizovacích předmětů. Rozvody vody a odpadů musí být přesně dle vizualizace, proto i v případě složitějších projektů rádi stavbu dozorujeme. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou.

Jaké jsou potřebné podklady pro zpracování grafického návrhu?

 • Kopie stavebního výkresu od projektanta
 • Půdorys a řezy
 • V případě vlastního zaměření je třeba dodat:
  • Rozměry místnosti (Délka x Šířka x Výška)
  • Dveře: šířka, výška umístění dveří (alespoň z jednoho rohu)
  • Okno: šířka, výška, výška parapetu, hloubka špalety umístění okna ve stěně
  • Niky (výklenek): šířka, výška, výška niky od podlahy, hloubka niky, umístění niky ve stěně
  • Přizdívky, dělící příčky: délka, šířka, výška, půdorysné umístění
  • V případě podkrovní koupelny je třeba zaměřit výšku nadezdívky (a), výšku místnosti (b) šířku vodorovné časti stropu (c), případně pokud je znám sklon střechy, tak úhel (d) viz. obr.
   Náčrtek
  • Stávající rozvody vody a odpady je třeba zaměřit půdorysně na osu vždy od jednoho rohu místnosti, případně i osově mezi sebou.

Platí se za návrh?

Vymyslíme řešení prostoru, navrhneme design koupelny a vytvoříme vizualizace. Platí se za nápad a čas nad ním strávený.

Nechcete zaplatit dopředu za návrh? Bojíte se, že se netrefíme do Vaší představy? Od toho jsme tu, abychom společně zjistili Vaše potřeby a následně je zpracovali, rádi Vám ukážeme vizualizace, naše reference a Vy se můžete rozhodnout, zda do toho s námi chcete jít.