Barrisol

Flexi koupelny

SortimentBarrisol

Pnutá stropní fólie barrisol je kopolymer, který neobsahuje žádné nebezpečné či jedovaté látky. Tato fólie je nesnadno hořlavá (klasifikace B), neodkapává a nepodporuje šíření plamene. Je odolná vůči velkému množství agresivních látek, je netoxická, sterilizovatelná a omyvatelná. Tloušťka standardních barrisolových fólií je 0,18 mm a její hmotnost je 180g/m2. Jedná se tedy o vysoce stabilní materiál s vysokou zárukou.

Unikátní vlastnosti pnuté stropní fólie barrisol nalézají uplatnění zejména v interiérech. Lze z nich vytvořit dokonale hladký a rovný podhled, ale i jakýkoliv jiný prostorový útvar. Tyto podhledy jsou pružné , pevné a neprodyšné. Mají minimální požadavky na údržbu. Jsou vhodné do vlhkých prostor, jako jsou bazény, koupelny či kuchyně. Podhledy barrisol zakryjí původní strop stavby, který tak nemusí mít finální úpravu. Skryjí tak různé technologie a kabely. Barrisol je navíc možné jednoduše kombinovat s moderními prvky osvětlení, zejména na bázi LED světelných diod. Na výběr je mnoho barevných odstínů barrisolu v lesklém i matném povrchu. Barrisol má různé podskupiny, jako transluncentní barrisol vhodný zejména k podsvětlování, perforovaný barrisol s akustickými prvky nebo různé sametové, semišové či metalické fólie.

V našem showroomu naleznete dva nejpoužívanější typy barrisolových fólií - transluncentní bílou a lesklou černou. Jsou zde navíc ke zhlédnutí různé možnosti podsvětlení tohoto materiálu formou LED diod a jeho kombinace s vestavnými LED profily.

DSCN0481.jpgDSCN0484.jpgDSCN0493.jpgIMG_7519_1.jpg_V086423_72dpi.jpg_V087218___small.jpg